Menu

Odżywianie psów - Wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania dla Twojego psa

Właściwe odżywianie psów jest kluczem do zdrowego i szczęśliwego życia Twojego futrzastego przyjaciela. Poza codziennym wysiłkiem fizycznym, dieta w największym stopniu przyczynia się do dobrego samopoczucia psa.

Poniżej znajduje się pięć wskazówek, które pomogą zapewnić długie i zdrowe życie Twojemu czworonożnemu przyjacielowi:

 • WYKONAĆ TEST ETYKIETY:

  Etykiety mogą być mylące i trudne do odczytania. Jeśli pierwszy wymieniony składnik nie jest prawdziwym mięsem lub jest sztuczny, to trzymaj się od niego z daleka! Kochaj siebie i kochaj swojego psa. Wszystkie karmy z serii "I and love and you" pomyślnie przechodzą test na etykiecie, zawierają prawdziwe mięso, nie zawierają wypełniaczy i są bez ziarna. Żujcie to! Tak jak etykiety karm dla ludzi mogą zawierać mylący język marketingowy, tak samo można powiedzieć o etykietach karm dla psów, które mogą utrudniać ustalenie właściwego żywienia psów. Na przykład, jeśli na etykiecie jest napisane "z łososiem" lub "z" jakimkolwiek składnikiem, karma musi zawierać tylko 3% tego składnika (woof!). Denerwujesz się gumą ksantanową? Rozkładamy to, co to jest, więc nie musisz się zastanawiać, czy jest to bezpieczne dla Twojego szczeniaka.
 • WPROWADZIĆ ŚWIEŻĄ ŻYWNOŚĆ:

  Przez "świeże pokarmy" rozumiemy całe pokarmy pełne enzymów i białka, które wspomagają zdrowy tor trawienny i wspomagają zdrowie Twojego psa. Trzymanie się diety bogatej w białko i wolnej od sztucznych składników pomaga zapewnić długie życie psa.
 • AVOID GRAINS:

  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego wasze psie pierdoły i kupy są tak cuchnące? Ziarna są często źródłem super śmierdzącego gazu u psów. Wiele suchych karm dla psów zawiera gluten i ziarna, które mogą bardziej zaszkodzić Twojemu psu niż pomóc. Kukurydza, pszenica, ryż, soja lub wypełniacze (np. białe ziemniaki) mogą przyczyniać się do niewygodnego układu pokarmowego Twojego dziecka futerkowego. Jeśli to możliwe, unikaj dodawania ziaren. (Chyba, że są to ziarna starożytne... to są wyjątki!)
 • ZAMIENIĆ GLUTEN NA SOCZEWICĘ:

  Gluten pojawia się w dużej ilości karmy dla psów. Jednak zastąpienie glutenu soczewicą może przynieść dodatkowe korzyści proteinowe. Soczewica jest doskonałym substytutem glutenu i zawiera duże ilości białka, jest bogata w błonnik i minerały - zwłaszcza żelazo i magnez - oraz jest bogata w lizynę, która wzmacnia układ odpornościowy.
 • ZBYT WIELE DOBREGO ODŻYWIANIA PSÓW TO ZŁA RZECZ:

  Łatwo przesadzić z leczeniem futrzastego przyjaciela...oni na to zasługują! Jednak nadmierne karmienie psa może prowadzić do otyłości i skrócenia jego życia. Aby uniknąć przekarmienia psa, upewnij się, że podczas karmienia używasz miarki i podawaj mu zdrowe gryzaki i smakołyki z napisu "Ja, kocham i ty!". Wiemy, że jest dobrym chłopcem, więc traktuj go jak zdrowego. Z bogatą ofertą smakołyków i gryzaków dla psów młodych i starszych, dlaczego się wahać?

Pamiętaj o tych zdrowych wskazówkach, aby zapewnić swojemu psu jak najzdrowsze życie! "Ja, kocham i Ty" to świetny wybór przy podejmowaniu tej trudnej decyzji o tym, czym karmić swoje futrzane dziecko. Przygotowujemy naszą karmę z prawdziwym mięsem, bez ziaren i bez żadnych przerażających dodatków.